Kariera

Jesteśmy firmą projektowo-wykonawczą, która posiada wieloletnie doświadczenie m.in. w projektowaniu mostów, murów oporowych oraz obiektów kubaturowych. Pragniemy stale się rozwijać, podnosić nasze kwalifikacje oraz poszerzać kadrę specjalistów. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu Optem. Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

Asystent projektanta w pracowni kubaturowej:

Zadania na stanowisku:

  • praca w Dziale Kubaturowym (budownictwo mieszkaniowe, usługowe, przemysłowe, konstrukcje inżynierskie) w zakresie prac projektowych, koncepcyjnych itd.
  • wykonywanie obliczeń prostych elementów konstrukcyjnych pod nadzorem projektanta,
  • sporządzanie dokumentacji rysunkowej, opisów technicznych pod nadzorem projektanta,
  • kompletowanie dokumentacji pod nadzorem projektanta.

Co oferujemy:

  • stabilną pracę stacjonarną w centrum Gdańska,
  • umowę o pracę,
  • wysokość wynagrodzenia adekwatną w stosunku do wykształcenia oraz doświadczenia,
  • możliwość praktyki zawodowej w celu uzyskania uprawnień budowlanych,
  • możliwość publikacji własnych artykułów w prasie branżowej,
  • wsparcie operacyjne i merytoryczne ze strony firmy,
  • elastyczny czas pracy,
  • wolne weekendy,
  • przyjazną atmosferę w pracy bez korporacyjnego podejścia do pracownika,
  • bogaty pakiet benefitów, w tym: pakiet medyczny, pakiet sportowy, owocowe poniedziałki, nielimitowany dostęp do ciepłych napoi,
  • wyjazdy integracyjne: góry, kajaki.

Czego oczekujemy:

  • ukończenie (lub ostatni rok studiów) Wydziału Budownictwa — specjalizacja żelbet lub budownictwo ogólne, ew. konstrukcje stalowe,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość programów inżynierskich,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność jazdy samochodem (prawo jazdy kat. B).

Asystent projektanta mostowego

  • opracowywanie rysunków do dokumentacji projektowej obiektów inżynierskich: mostów, wiaduktów, przepustów, murów oporowych,
  • wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,
  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, cenowych oraz ofert prefabrykowanych obiektów mostowych.

  • miejsce pracy w centrum Gdańska,
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kompetencji,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje pracownika,
  • możliwość zdobycia uprawnień projektowych i wykonawczych,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów tj. karta multisport, prywatna opieka medyczna,
  • roczne premie uznaniowe,
  • formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb pracownika (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B),
  • cykliczne wyjazdy integracyjne.

  • status studenta lub absolwenta studiów na kierunku Budownictwo,
  • podstawowa znajomość programów CAD, Robot Milenium, Midas — mile widziane oraz pakietu MS Office,
  • komunikatywność, otwartość, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • gotowość do długoterminowej współpracy.

most

rezydencja kino

mury